Obchod

Zobrazeno 13 - 15 z 15 produktů

French press 1000 ml konvice (černá)

199 Kč

Stylový plastový french press kávovar s objemem 1000 ml. Jednoduchá a populární metoda přípravy kvalitní kávy. 

Elegantní plastový french press kávovar s černým tělem a objemem 1000 ml je perfektním pomocníkem při přípravě kvalitní čerstvé kávy. Oceníte jej ale i při přípravě sypaných čajů, či bylinek. Tělo konvice je z čirého skla a píst z kvalitní nerezové oceli. Více o přípravě kávy pomocí této metody najdete v naší sekci Příprava kávy - French press.


Materiál: sklo, nerez, plast

Nerezová termoska 500 ml

259 Kč

Nerezová termoska, kterou můžete využít při cestování, sportování, v kanceláři. Termoska je vybavena praktickým STOP ventilem s těsněním pro jednoduchou manipulaci. Víčko lze použít jako šálek. Hrdlo uzpůsobené pro snadné nalévání. Objem: 0,5 l

 

 

FINO Kávové filtry 4/80 ks

39 Kč

Filtr na kávu chrání nápoj od nežádoucích částeček, vhodné i pro přípravu sypaných čajů

FINO Kávové filtry 4/80 ks

Kvalitní kávové filtry FINO (velikost 4) jsou vyrobené z přírodní celulózy a mají klasický tvar. Díky nim získáte z vaší kávy jen to nejlepší. Filtr slouží k tomu, aby váš osvěžující černý nápoj dokonale oddělil od jemné kávové sedliny, tedy lógru. Díky tomuto kroku je výsledná káva lahodnější a méně hořká. Při filtrování kávy totiž nedochází k příliš dlouhému louhování namletých kávových zrn, a nápoj tak neobsahuje zbytečně mnoho tříslovin ani jiných látek, které nepříznivě ovlivňují chuť a aroma oblíbeného moku. Kávové filtry můžete stejně dobře použít i pro přípravu jiných teplých nápojů, především různých druhů čaje.