CO JE TO COLD BREW COFFEE?

Jedinečnost cold brew kávy spočíva v jeho přípravě. Čerstvě namletá kávová zrna se namáčejí po dobu 24 hodin ve studené vodě. Káva prochází procesem macerace a tím vytváří nápoj plný chutí a svěžesti. Touto cestou se z kávy uvolňuje větší množství kofeinu pro dosažení maximální energie. Lze si ho dopřát jako studený i teplý nápoj, po kterém zažijete mimořádné pocity. Snadno odstraní únavu a udrží vás dlouho pozornými.

 

Bag in box 3l

 BAG IN BOX nabízíme ve 3l provededení. Toto velmi praktické a hygienické dokonalé balení uchová kvalitu cold brew coffee a jeho neměnné vlastnosti po dobu uvedenou na obalu. Jedná se o velmi pevné kartonové balení, ve kterém je kávou naplněn zásobník s vlastním stáčecím ventilem. Ideální a moderní způsob stáčení pro všechny hromadné akce, rodinné oslavy, svatby, plesy, firemní večírky, kanceláře, domů.

 

 

 

Ekologie a udržitelnost

Veškeré kávové obaly jsou kompostovatelné, jak 250g tak 1000g a to vše doplňené o ruční výrobu. Naše hlavní myšlenka, doprovázená zakladatelem Jindrou, je podporovat ekologické hospodářství spolu s dosud dostupnýmí ekologickými materiály. Snažíme se co nejvíce vyhovět a splniť požadavky zákazníků. Odpad z výroby minimalizujeme a důsledně třídíme.

 

Vždy čerstvě pražená káva

Každy den pražíme jen tolik, kolik jsme schopni opravdu spotřebovat.

COLD BREW COFFEE

COLD BREW COFFEE

COLD BREW COFFEE