ZRNKOVÁ KÁVA BARISTA BRAZIL BLEND

(Přidat recenzi)
129 Kč

ZEMĚ: Brazilská káva

ODRŮDA: Směs klasických odrůd

NADMOŘSKÁ VÝŠKA: 800-1100 m +
 
CHUŤ: Jemná acidita, karamel, čokoláda, mlečná čokoláda, lískové oříšky  
 
 
Brazilská káva se charakterizuje velmi nízkou kyselostí. Příjemné tóny čokolády a oříšků harmonizují přirozené ovocné tóny. Středně plná intenzita bude vyhovovat i těm, kdo si kávu dopřávají několikrát denně. Tenká a rovnoměrná créma. 
 
PRO VŠECHNY TYPY KÁVOVÝCH PŘÍPRAV
 
 
   

STUPEŇ PRAŽENÍ

 

Skladem

Varianta
Počet

SDÍLEJ TENTO PRODUKT

100% KOMPOSTOVATELNÝ OBAL

Obal na kávu se rozloží v přírode za 66 dní.

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu nad 1000 kč.

Univerzální vyladěná kávová směs Brazilie pro všechny typy přípravy kávy. S mlékem nebo bez mléka. Ať už se jedná o Espresso stroj, plně automatické kávovary a nebo veškéré filtrované nápoje .

Brazílie je jedním z největších pěstitelů plantážní kávy odrůdy Arabika a je tak právem považovaná za nejlepší kávovou oblast. Je to především díky tomu, že leží na třech klimatických pásmech (rovníkové, subtropické a mírné) a má tak zcela mimořádné podmínky pro pěstování kávovníků druhu Arabika.

Káva se v Brazílii pěstuje na celé řadě plantáží a její odrůdy zrnkové kávy mají většinou měkkou a jemnou chuť a nabízí velmi různorodé variace. Asi tři čtvrtiny z celkové produkce pochází od drobných pěstitelů.

 

BALENÍ A UCHOVÁNÍ KÁVY

Kávu denně pražíme. Hned ji zabalíme.
Díky tomu se čerstvá dostane až k Vám. 

K balení používáme speciální kompostovatelné obaly s jednosměrným ventilem. Oxid uhličitý, který káva přirozeně uvolňuje, tak může volně odcházet. Vzduch však dovnitř neproniká, což brání zvětrávání a předčasnému stárnutí.

Kávo doporučujeme ponechat v původním obalu, který je na uchování kávy přímo určený.

 

 

0 recenzí

Přidejte vlastní recenzi produktu

Povinná pole jsou označena *

OVĚŘENO KÁVOVÝMI GURMÁNY